UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I proponuje przeczytac uwazniej to co zostalo napisane przez wczesniejsze osoby bo nikt nie uzala sie nad tym jak ma , tylko chodzi tu o zagrywki jakie robi zbk. Temat mnie o tyle zaciekawil , ze sam osobiscie zainteresuje sie tym co powstanie w miejscu zburzonej kamienicy i komu ta dzialka zostanie sprzedana.
Do mieszkanki elblaga