UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I proponuje przeczytac uwazniej to co zostalo napisane przez wczesniejsze osoby bo nikt nie uzala sie nad tym jak ma , tylko chodzi tu o zagrywki jakie robi zbk. Temat mnie o tyle zaciekawil , ze sam osobiscie zainteresuje sie tym co powstanie w miejscu zburzonej kamienicy i komu ta dzialka zostanie sprzedana.

Do mieszkanki elblaga

Anuluj