Wybrany wątek opinii
oczekuje na powrot Elblonga do Wielkich Niemiec! Wtedy okazo szacunek nalezny temu miastu!!!!! Piekny przedowojenny ElblONg a teraz co? Komuchy i Czecia ERPE go zniszczyla!!!!!Bieda, syf, malaria, koronawirus. .. .. za niemca cywilizacja!!!!! czekamy na was Andzia, wezcie nas znow pod wasze czarne skyrzdla!!!!! bez pozdrowien dla komuchow polskich.
Do moderacji
Odpowiedz
12
59
@Halyna. - Halyna masz racje! A ci ktorzy daja lapki w dol to komunisci!!!!! Czerowna zaraza!
Do moderacji
Odpowiedz
2
16
Elbląg do 1772 roku,przez 300 lat,był miastem Rzeczypospolitej.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
ale Elblag zalozyli Niemcy i nadal czekam na ich przyjscie!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
12
@Halyna. - Halyna albo masz w poprzek albo jesteś Hermenegilda?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Grazyna niematka tylko katka - A komuniści to skąd przyszli?Przed Hitlerem komunistów było więcej w Niemczech niż w Polsce. Tam ich gnali razem z żydami i przyszli do nas i nie tylko. Tych co wymieniłem to czysta komuna popierana w tych latach przez kacapów.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@zb - Szukasz w historii. Poszukaj kto doprowadził do ruiny ten dom. Kto go zniszczył mieszkając w nim. I czy będzie za to ponosił koszty. Ktoś powie, że to był dom Niemca, więc można go doprowadzić było do ruiny. No to tak samo można z Elblągiem?
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@zb - you are komunista; (w niemczech to chociaz komuchy dbaly o swoje miasta a w polszy syf i sodoma
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
pierwotna nazwa grodu - ELFIN. jestem za powrotem tej nazwy
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Chyba nie byłeś nigdy w Niemczech.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@ja się nie skarżę - Ilfing.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0