Wybrany wątek opinii

oczekuje na powrot Elblonga do Wielkich Niemiec! Wtedy okazo szacunek nalezny temu miastu!!!!! Piekny przedowojenny ElblONg a teraz co? Komuchy i Czecia ERPE go zniszczyla!!!!!Bieda, syf, malaria, koronawirus. .. .. za niemca cywilizacja!!!!! czekamy na was Andzia, wezcie nas znow pod wasze czarne skyrzdla!!!!! bez pozdrowien dla komuchow polskich.
Halyna. (2020.02.02)
@Halyna. - Halyna masz racje! A ci ktorzy daja lapki w dol to komunisci!!!!! Czerowna zaraza!
Grazyna niematka tylko katka (2020.02.02)
Elbląg do 1772 roku,przez 300 lat,był miastem Rzeczypospolitej.
(2020.02.02)
ale Elblag zalozyli Niemcy i nadal czekam na ich przyjscie!!!!!
Halyna. (2020.02.02)
@Halyna. - Halyna albo masz w poprzek albo jesteś Hermenegilda?
zb (2020.02.02)
@Grazyna niematka tylko katka - A komuniści to skąd przyszli?Przed Hitlerem komunistów było więcej w Niemczech niż w Polsce. Tam ich gnali razem z żydami i przyszli do nas i nie tylko. Tych co wymieniłem to czysta komuna popierana w tych latach przez kacapów.
zb (2020.02.02)
@zb - Szukasz w historii. Poszukaj kto doprowadził do ruiny ten dom. Kto go zniszczył mieszkając w nim. I czy będzie za to ponosił koszty. Ktoś powie, że to był dom Niemca, więc można go doprowadzić było do ruiny. No to tak samo można z Elblągiem?
(2020.02.02)
@zb - you are komunista; (w niemczech to chociaz komuchy dbaly o swoje miasta a w polszy syf i sodoma
Grazyna niematka tylko katka (2020.02.04)
pierwotna nazwa grodu - ELFIN. jestem za powrotem tej nazwy
ja się nie skarżę (2020.02.04)
Chyba nie byłeś nigdy w Niemczech.
(2020.02.05)
@ja się nie skarżę - Ilfing.
erg. (2020.02.06)
Powrót do komentarzy