A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ewidentna wina kierowcy Alfy. Piszę to na podstawie obowiązujących w tym dniu świateł na skrzyżowaniu. Aby uniknąć kolejnych tego typu kolizji należałoby zmienić sygnalizację świetlną.
To jest jak najbardziej prawdopodobne. Jadac z modrzewiny w lewo w ogólną często jest tak ze ci z płk dabka jadacy na modrzewine jadą na wprost. W tym samym momencie. Dziwne ze ci chlopcy radarowcy o tym nie wiedzą. Tak samo glupa pala ci od sygnalizacji.
Hahaha uważasz, że przez całe życie nie uda nam się zarobić tych 2 tysięcy złotych na przerdzewiałego, śmierdzącego stęchlizną i głośnego jak traktor, 30 letniego szrota zwanego BMW?
Ggdyby bylo tradycyjne,to by problemu nie bylo.A jak nabazgraja jakies chore kierunki,ze nie wiadomo ktorym pasem jechac,to glupieja kierowcy ktorzy sa nauczeni srandardowych przepisow ruchu drogowego,a nie wymyslow jakis z UM,ktorzy chca usilnie zeby jezdzily po miescie i sie nie rozbijali na pierwszym lepszym skrzyzowaniu.
Z Jana Pawła II jest pas dla skręcających w lewo wraz z sygnalizacyjną strzałką w lewo. W tym wypadku nie może być tak, że z Dąbka może jechać do Jana Pawła II.
Jeżeli obaj kierowcy mieli zielone to winę ponosi zarządzający światłami, a kierowca niesłusznie dostał mandat !
Zasady ruchu drogowego mówią jasno, sygnalizator ze strzałką przejazd bezkolizyjny, sygnalizator który wyświetla pełne zielone światło nie oznacza że kierowca ma bezkolizyjny przejazd
Czytając komentarze, odnoszę wrażenie, że winni są wszyscy, tylko nie kierowcy. A nie było tam czasem w pobliżu jakiegoś rowerzysty? To by się na niego zwaliło winę i połechtało swoje ego.
z modrzewiny do ogolnej w lewo jest ZIELONA STRZAŁKA BEZKOLIZYJNA. Ewidentnie babol sygnalizacji skoro na Dabka tez było zielone.
Redaktor tekstu powinien go przeczytać przed naciśnięciem "enter". Jak trzeba to drugi albo i trzeci raz. Jakieś fajne to bmw. Coupe. Co to za model? Ktoś wie?
Do kierowcy ALFY: jeżeli jest tak jak mówi policja i na monitoringu miałeś ZIELONE, to w tym wypadku niesłusznie przyjąłeś mandat. Zawsze możesz się odwołać, jako powód podając nieprawdziwe informacje podane przez policje, że "pan jest winny bo miał Pan ustąpić"Tam jest strzałka na sygnalizatorze zielona, a nie pełne zielone światło.
Oznacza to, że mogłeś jechać BEZKOLIZYJNIE (czyli nic z na przeciwka nie miało prawa jechać).