UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z Jana Pawła II jest pas dla skręcających w lewo wraz z sygnalizacyjną strzałką w lewo. W tym wypadku nie może być tak, że z Dąbka może jechać do Jana Pawła II. Jeżeli obaj kierowcy mieli zielone to winę ponosi zarządzający światłami, a kierowca niesłusznie dostał mandat !


Anuluj