A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chyba ty jestes zle zorganizowany jezeli problemem dla ciebie jest podstawowe skrzyzowanie w dodatku o ruchu kierowanym.Dobrze,ze sygnalizacje wylaczaja poznym wieczorem jak juz wszyscy miszczowie kierownicy siedza w domach i ogladaja Mjakmilosc,bo by sie pozabijali na miescie.Ty wychodz tak po polnocy,wtedy nic cie nie zaskoczy na skrzyzowaniu,chyba ze taxi albo radiowoz.Ale wtedy nalezy zjechac do boku i poczekac az zrobi sie pusto i wowczas jestes krol szos normalnie.cale miasto twoje ojciec.No a w niedziele na obiadku rodzinnym nie zapomnij wspomniec jaki z ciebie fast and furious.
@lgfgl - bmw z4
Oni nie czytaja co pisza,oni pisza co czytaja.analfabety jedne
Taki przesiąknięty zawistnością i prostactwem nie dorobi się nawet na rarytas waszego miernego żywota, czyli świeżaka z biedronki :)
Szkoda fur. Lepiej jakby się zderzyły 2 passaty, albo jakieś elektryczne wozidełka.
A po co niektórym jakieś strzałki ?KRD jasno określa kto komu ustępuje jeśli oba pojazdy są na drodze z pierwszeństwem i maja taka samą sygnalizację .Może jeszcze nawigacja powinna mówić niektórym :ustąp, jedź masz pierwszeństwo, ruszaj zielone ...strach się bać nieraz ...
Tak nie ma sygnalizatora kierunkowego..normalne zwykłe światło, tylko oznaczony jest pas z którego można w lewo skręcać. Nie ustąpił skręcając w lewo prosta sprawa. Jeżdżę tamtędy codziennie.
na biednych nie trafilo. dobrze ze nikt nie ucierpial a bmw zlozyla sie jak puszka z szprotkami.
Strzałki to Ty w oczach widzisz. Zwykły sygnalizator tam jest.
Rozgladalem sie za nowa fura pod koniec rolu, zajrzałem do BMW na Grunwaldzkiej w GD gadam z tym sprzedawca i mowi, że ten rok (2019 )byl rekordowy, ludzie kupuja bmew jak pier. .. z czego to wynika??
a no z naszych kompleksów, jedziesz do Niemiec, Austri, Beneluxu i co widzisz?? zwykle auta-Polska same leasingowe BMW, Mercedesy, Lexusy. Polak pieca nie wymieni, solaru nie kupi, ale jak zaciagnie kredyt na nowa fure klasy premium. .. :)rzecz jasna w tedeiku musi byc:)