UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ggdyby bylo tradycyjne,to by problemu nie bylo.A jak nabazgraja jakies chore kierunki,ze nie wiadomo ktorym pasem jechac,to glupieja kierowcy ktorzy sa nauczeni srandardowych przepisow ruchu drogowego,a nie wymyslow jakis z UM,ktorzy chca usilnie zeby jezdzily po miescie i sie nie rozbijali na pierwszym lepszym skrzyzowaniu.
Hirek