UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do kierowcy ALFY: jeżeli jest tak jak mówi policja i na monitoringu miałeś ZIELONE, to w tym wypadku niesłusznie przyjąłeś mandat. Zawsze możesz się odwołać, jako powód podając nieprawdziwe informacje podane przez policje, że "pan jest winny bo miał Pan ustąpić"Tam jest strzałka na sygnalizatorze zielona, a nie pełne zielone światło. Oznacza to, że mogłeś jechać BEZKOLIZYJNIE (czyli nic z na przeciwka nie miało prawa jechać).
Bombelica