UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do kierowcy ALFY: jeżeli jest tak jak mówi policja i na monitoringu miałeś ZIELONE, to w tym wypadku niesłusznie przyjąłeś mandat. Zawsze możesz się odwołać, jako powód podając nieprawdziwe informacje podane przez policje, że "pan jest winny bo miał Pan ustąpić"Tam jest strzałka na sygnalizatorze zielona, a nie pełne zielone światło. Oznacza to, że mogłeś jechać BEZKOLIZYJNIE (czyli nic z na przeciwka nie miało prawa jechać).

Bombelica

Anuluj