UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytając komentarze, odnoszę wrażenie, że winni są wszyscy, tylko nie kierowcy. A nie było tam czasem w pobliżu jakiegoś rowerzysty? To by się na niego zwaliło winę i połechtało swoje ego.


Anuluj