UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytając komentarze, odnoszę wrażenie, że winni są wszyscy, tylko nie kierowcy. A nie było tam czasem w pobliżu jakiegoś rowerzysty? To by się na niego zwaliło winę i połechtało swoje ego.
Czytając komentarze, odnoszę wrażenie, że winni są wszyscy, tylko nie kierowcy. A nie było tam czasem w pobliżu jakiegoś rowerzysty? To by się na niego zwaliło winę i połechtało swoje ego.