UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ggdyby bylo tradycyjne,to by problemu nie bylo.A jak nabazgraja jakies chore kierunki,ze nie wiadomo ktorym pasem jechac,to glupieja kierowcy ktorzy sa nauczeni srandardowych przepisow ruchu drogowego,a nie wymyslow jakis z UM,ktorzy chca usilnie zeby jezdzily po miescie i sie nie rozbijali na pierwszym lepszym skrzyzowaniu.

Hirek