UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z Jana Pawła II jest pas dla skręcających w lewo wraz z sygnalizacyjną strzałką w lewo. W tym wypadku nie może być tak, że z Dąbka może jechać do Jana Pawła II. Jeżeli obaj kierowcy mieli zielone to winę ponosi zarządzający światłami, a kierowca niesłusznie dostał mandat !