UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest jak najbardziej prawdopodobne. Jadac z modrzewiny w lewo w ogólną często jest tak ze ci z płk dabka jadacy na modrzewine jadą na wprost. W tym samym momencie. Dziwne ze ci chlopcy radarowcy o tym nie wiedzą. Tak samo glupa pala ci od sygnalizacji.
Opus