UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest jak najbardziej prawdopodobne. Jadac z modrzewiny w lewo w ogólną często jest tak ze ci z płk dabka jadacy na modrzewine jadą na wprost. W tym samym momencie. Dziwne ze ci chlopcy radarowcy o tym nie wiedzą. Tak samo glupa pala ci od sygnalizacji.
Opus