A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Twoim zdaniem 14 stopni to nie tragedia?????? Taka temperature mamy na jesieni gdzie ludzie juz w czapkach chodza i chustach!
Wykąp małe dzieci jak masz taką temperature czy połóż sie spać !!! Współczuję tym ludziom!
@jank - Wydali na ocieplenie i dach, to na klatki nie ma kasy. Jedna klatka to jakieś 40tys.
Może pora by dyrekcja zbk przeszła się po budynkach którymi zarządza istna ruina .
Jak w budynku dyrekcja urzędnicy mają ciepło, non stop remonty ,mebelki nowiutkie itd. A może wreszcie zacznijcie remontować budynek po budynku bo wstyd kogo zaprosić i mieszkać.
Widzę że ja sama nie jestem.
Mój blok też nie miał gazu ponad 2 miesiące .
Na ulicy było malborskiej.
I tak samo się czekało na ekipę bo nikogo nie bylo.
To była jakaś masakra,ale wkoncu się ktoś znalazł i zrobił podloczenie gazu nowe. Bo główny zawur gazu się popsuł i jeszcze się gaz ulatniał co u nie których. Najgorsze to było czekanie. Ale dzwonilo się i się chodziło i się nie dawalo im spokoju to jakoś zrobili tak że się ktoś znalazł.
Zadzwońcie do ZBK i niech się zapytają o tych fachowców. A może wkoncu zrobią.
@gazownik - To sobie założę grzejniki elektryczne i nie będę płakał jak ci z sadowej.
A te rury będą zabudowane? Czy powrót do PRL?
Brawo Zenek!!!!Zenek i jego ekipa z" polecenia"
W tych budynkach tak wyglądają klatki schodowe? ZBK - to wsie potiomkinowskie!!! Jak większość budynków przez ZBK administrowanych!!!
To sa mieszkania wspolnoty???? Szok
Klatki w barakach socjalnych wygladaja lepiej niz ta tutaj na zdjeciu
Zmiencie administratora bo ci z mk zawsze mieli wszystko i wszystkich w glebokiej d...e tak jak i zbk zreszta.
Zreszta wystarczy pochodzic i popatrzec na budynki i podworka ktore ma ten administrator pod sobą . pozal sie boze