UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Twoim zdaniem 14 stopni to nie tragedia?????? Taka temperature mamy na jesieni gdzie ludzie juz w czapkach chodza i chustach! Wykąp małe dzieci jak masz taką temperature czy połóż sie spać !!! Współczuję tym ludziom!


Anuluj