UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Twoim zdaniem 14 stopni to nie tragedia?????? Taka temperature mamy na jesieni gdzie ludzie juz w czapkach chodza i chustach! Wykąp małe dzieci jak masz taką temperature czy połóż sie spać !!! Współczuję tym ludziom!