Wybrany wątek opinii
A te rury będą zabudowane? Czy powrót do PRL?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Rury gazowe zabudowac???!!! Matko Boska.Garbusiarz cyklista.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1