Wybrany wątek opinii

A te rury będą zabudowane? Czy powrót do PRL?
(2020.01.09)
Rury gazowe zabudowac???!!! Matko Boska.Garbusiarz cyklista.
Zbyszek 1 (2020.01.10)
Powrót do komentarzy