Wybrany wątek opinii

Niedługo wszyscy co mają "miejskie"ogrzewanie w Elblągu będą mieli 14 stopni w mieszkaniach, bo Energa Kogeneracja ciepła od października 2020 dostarczać nie będzie. Trzeba zacząć się przyzwyczajać!
gazownik (2020.01.09)
@gazownik - To sobie założę grzejniki elektryczne i nie będę płakał jak ci z sadowej.
DDR (2020.01.09)
Powrót do komentarzy