UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widzę że ja sama nie jestem. Mój blok też nie miał gazu ponad 2 miesiące . Na ulicy było malborskiej. I tak samo się czekało na ekipę bo nikogo nie bylo. To była jakaś masakra,ale wkoncu się ktoś znalazł i zrobił podloczenie gazu nowe. Bo główny zawur gazu się popsuł i jeszcze się gaz ulatniał co u nie których. Najgorsze to było czekanie. Ale dzwonilo się i się chodziło i się nie dawalo im spokoju to jakoś zrobili tak że się ktoś znalazł. Zadzwońcie do ZBK i niech się zapytają o tych fachowców. A może wkoncu zrobią.
Elbląg.xd