UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzę że ja sama nie jestem. Mój blok też nie miał gazu ponad 2 miesiące . Na ulicy było malborskiej. I tak samo się czekało na ekipę bo nikogo nie bylo. To była jakaś masakra,ale wkoncu się ktoś znalazł i zrobił podloczenie gazu nowe. Bo główny zawur gazu się popsuł i jeszcze się gaz ulatniał co u nie których. Najgorsze to było czekanie. Ale dzwonilo się i się chodziło i się nie dawalo im spokoju to jakoś zrobili tak że się ktoś znalazł. Zadzwońcie do ZBK i niech się zapytają o tych fachowców. A może wkoncu zrobią.
Elbląg.xd