49
09.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Opłaty co miesiąc a klatki schodowe w starych kamienicach czy domach wielorodzinnych pamietaja lata 60-te
jank (2020.01.09)
Miałam "przyjemność" załatwiać z ZBK naprawę rury ciepłowniczej w piwnicy budynku; telefony codziennie, odsyłana byłam od Annasza do Kajfasza, pan majster, gazownia, ciepłownia, znowu konserwator, potem już zdesperowana skontaktowałam się z dyrektorem ZBK grożąc TVN-em. Udało się po ok. pięciu miesiącach. Koszmar.
Kubasińska (2020.01.09)

info

6  
  0
Ale speluny
Paulinaxxuuu (2020.01.09)

info

1  
  0
Gaz i ogrzewanie akurat jest w mieszkaniach Nad Jarem, ale mieszkańcy budynków też tam marzną przez nadmuchiwanie przez kratki wentylacyjne
Anonimek (2020.01.09)

info

1  
  0
Znajdźcie nowego administratora, a on/ona już pokieruje waszą wspólnotą. Ważna jest decyzja większości o odwołaniu dotychczasowego zarządcy.
(2020.01.09)
Pragnę zauważyć że prace są prowadzone na 5x klatkach = 35 Mieszkań położenie pionu i poziomu instalacji wszystko spawane . To i tak szybko idzie pozdrawiam ZENEK .
ZENEK zbbk (2020.01.09)

info

3  
  1
@tak tylko czytam - oczywiście - co ma do tego OC sprawcy uszkodzenia zaworu - zawór się wymienia i ---- i gazownia nie puści gazu dopóki nie będzie próby szczelności całej instalacji gazowej w klatkach poszczególnych. A nie będzie bo instalacja stara, skręcana rozeschnięte konopie na gwintach - i chociaż jest obowiązek corocznego sprawdzania szczelności - to robią to szybko po łebkach i jest gites - są drobne przecieki ale w papierach jest cacucio! i tak tego nikt nie sprawdzi a jak teraz wylazło to pewnie w MK powiedzą że się rozszczelniło bo ktoś walnął w zawór na szczycie i ma płacić ubezpieczyciel?????!!! No niech ktoś się walnie porządnie w łeb. .. gdzie Rzym gdzie Krym? zrobią naprawę skoszą super kasę a właścicielom wcisną ciemnotę - pilnujcie tego bo MK jest znany z tego - zresztą nie tylko oni - wszyscy mają za pazurami!!!! A tak pierwsze a propos - czy wszyscy umieją czytać - TO JEST BUDYNEK WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ - nie ZBK!!!! Jak wspólnota rządzi = tak ma!!!!! I drugie a propos - co to są za rury i skrzynie na klatkach - przecież tam jest wykonane podłączenie mieszkać i ciepłej wody do sieci miejskiej - to skąd redahtor wziął te wypociny - ze jest zimno, nie grzeją nie mają ciepłej wody i inne takie bzdury!!!!!
sorry batory (2020.01.09)
Ci którzy oczerniają Zenka nie mają pojęcia co piszą to nie zarządca dokonuje wyboru ekip remontowych tylko wspólnota tak samo przy odbiorze jest przedstawiciel wspólnoty i to też nie musi jeden może kilka mieszkańców i dopóki nie odbiorą prac firma nie dostanie pieniędzy to po pierwsze po drugie składki remontowe są też nędzne bo ludzie nie chcą więcej płacić a z tych pieniędzy są remonty po trzecie mieszkańcy też nie potrafią mieć jednego zdania przy pracach prowadzonych na budynku dlatego też firmy nie chcą robić dla wspólnot Dlatego nie wiesz to nie pisz !!! I nie oczerniają człowieka
Da Ja (2020.01.09)
Oczywistym jest ze ubezp oc samochodu nie pokryje kosztów wymiany całej instalacji w budynku. Ktos juz tam wcześniej o tym pisał. Druga sprawa to przeglądy, ktore robione sa po łebku aby tylko kasę wyrwac a nikt nie zważa na bezpieczeństwo ludzi. Z drugiej strony wspólnota powinna patrzeć na ręce zarzadcy i taka prawda, bo oni potrafią wcisnąć wszystko. Firma MK nie ma najlepszej reputacji, nic dziwnego że moze prawdziwi fachowcy odmówili, ciekawe czy ci co robią maja pojecie, bo moze jeden ludek ma uprawnienia ktory sie później podbije pod wykonaniem. Warto sprawdzic. Jak najbardziej zmienić zarządce, to nie jest nic trudnego, najlepiej na kogos nowego a nie na tych co od lat zarzadzaja ale dbają tylko o własne kieszenie.
Mieszkanka (2020.01.09)

info

1  
  0
a w marcu 14 stopni i wyskoczy w krótkim rękawku na dwór bo już gorąco będzie. .. .co za ludzie
kat (2020.01.09)

info

1  
  0