UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak w budynku dyrekcja urzędnicy mają ciepło, non stop remonty ,mebelki nowiutkie itd. A może wreszcie zacznijcie remontować budynek po budynku bo wstyd kogo zaprosić i mieszkać.


Anuluj