UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak w budynku dyrekcja urzędnicy mają ciepło, non stop remonty ,mebelki nowiutkie itd. A może wreszcie zacznijcie remontować budynek po budynku bo wstyd kogo zaprosić i mieszkać.
Jak w budynku dyrekcja urzędnicy mają ciepło, non stop remonty ,mebelki nowiutkie itd. A może wreszcie zacznijcie remontować budynek po budynku bo wstyd kogo zaprosić i mieszkać.