UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To sa mieszkania wspolnoty???? Szok Klatki w barakach socjalnych wygladaja lepiej niz ta tutaj na zdjeciu Zmiencie administratora bo ci z mk zawsze mieli wszystko i wszystkich w glebokiej d...e tak jak i zbk zreszta. Zreszta wystarczy pochodzic i popatrzec na budynki i podworka ktore ma ten administrator pod sobą . pozal sie boze