UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Twoim zdaniem 14 stopni to nie tragedia?????? Taka temperature mamy na jesieni gdzie ludzie juz w czapkach chodza i chustach! Wykąp małe dzieci jak masz taką temperature czy połóż sie spać !!! Współczuję tym ludziom!