60
09.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dokładnie. W życiu bym nie kupiła tam mieszkania! I jeszcze budują tam osiedle domków gdzie juz O DZIWO polowe zarezerwowano :D ja dziękuje bardzo wydać prawie milion na tak lipny dostęp do centrum i tak beznadziejne połozenie przy ślepej ulicy z kośiolem i szkoła obok
(2020.01.09)
Współczuje tym co kupili mieszkania w 1 budynku oddanym do użytku ludzie wy mieszkacie na wodzie.
(2020.01.09)

info

2  
  2
@&&& - Myślenie jak wiedzę boli. .. .Dziesięć lat temu w Elblągu budował w zasadzie tylko "Mytych"a teraz jest tu dziesięć inwestycji na raz kilku firm. .. .Proponuję szybki numer z cegłą może w wypadku craschtestu mózg zaskoczy i zacznie kojarzyć. .. ..
MariuszLewandowski-Fc (2020.01.09)
Po tym jak ukazały się artykuły na kilku portalach to inwestor nawet dziurę potrafił załatać. Szkoda, że tylko te największą. Czekamy na resztę. A swoją drogą czy investor wie, że większość pracowników podczas pracy jest pod wpływem alkoholu i spożywa ten alkohol w pracy? Może czas najwyższy się temu przyjrzeć bliżej?
Po sąsiedzku (2020.01.09)
A ja mieszkam w innej części miasta i mnie to nie obchodzi :)A nawet dobrze im tak na Sadowej, przynajmniej jest ciekawie.
Wujke (2020.01.10)

info

2  
  2
Prawda
Obserwator architekt.. (2020.01.10)
To prawda przechodzą przez płot naszych ogródków i zasuwają po alkohol notabene płoty też do naprawy.Czekamy na naprawę.
Polka (2020.01.10)
Zazdrość jakby przemawiała przez niektórych.. To normalne, że na początku jest błoto, a później będzie pięknie... Jak to na placu budowy, Ameryki nikt nie odkrył. I na to warto czekać, pozdrawiam serdecznie inwestora.
Jolka1 (2020.01.10)

info

0  
  3
No to znów mamy do czynienia z geniuszami. Jedno skrzyżowanie ze światłami na Mickiewicza drugie Żeromskiego trzecie na Komeńskiego i zaraz na Sadowej. I to wszystko na odcinku 400 metrów. Konia z rzędem temu co potrafi tą sygnalizacje zsynchronizować i pozwoli przejechać na słynnej już elbląskiej zielonej fali.
(2020.01.10)

info

1  
  0
Następna bum budowlany czy spekulacyjna bańka która za chwile pęknie bo odsetki bankowe poszybują w górę. To tylko kwestia czasu i woda z zapadniętym chodnikiem na Sadowej straci na znaczeniu.
(2020.01.10)

info

1  
  0