60
09.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak plac zabaw to za miastem.
Eloo (2020.01.09)
Może
Eeee (2020.01.09)
To won do Rosji
budowlaniec (2020.01.09)
W cywilizowanym kraju lub na szanującej sie budowie, zawsze po zakończeniu prac, popołudniu sprząta się drogę, jezdnię, chodniki z błota naniesionego przez pojazdy budowlane. To powinien być obowiązek który zresztą jest zawarty w przepisach ruchu drogowego gdzie mowa o obowiązku oczyszczenia pojazdu z błota przed wjazdem na drogę publiczną.
(2020.01.09)

info

6  
  1
Są gorsze odcinki chodników i dróg w Elblągu i to beż żadnych inwestycji w okolicy. Inwestor dobrze się odniósł do artykułu!
Fer (2020.01.09)

info

3  
  2
Jak zamknęli wyjazd od Komenskiego....
Mis (2020.01.09)

info

1  
  0
A co Ty z Rosją wyjeżdżasz ? Pojedź do Kaliningradu na wycieczkę zobaczysz jak jest czysto. To, że przez paradą Putina posprzątają, to nie znaczy, że tak tam jest zawsze. To tak jak trawniki kiedyś w Polsce malowali. .. Przed przyjazdem Papieża do Elbląga całe baraki na Skrzydlatej odnowili. ..
Anonimek1 (2020.01.09)
Zapraszam na Bielany, nie warto myć auta
Lilali (2020.01.09)

info

5  
  0
Pamietak jak o tych bagnach pisałeś... Ja akurat dałam łapke w góre ;)
(2020.01.09)
A co na to pan radny niezależny "mega"Tołwiński? Toć to jego SP jest przy tej ulicy
(2020.01.09)

info

4  
  2