UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dokładnie. W życiu bym nie kupiła tam mieszkania! I jeszcze budują tam osiedle domków gdzie juz O DZIWO polowe zarezerwowano :D ja dziękuje bardzo wydać prawie milion na tak lipny dostęp do centrum i tak beznadziejne połozenie przy ślepej ulicy z kośiolem i szkoła obok