UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to znów mamy do czynienia z geniuszami. Jedno skrzyżowanie ze światłami na Mickiewicza drugie Żeromskiego trzecie na Komeńskiego i zaraz na Sadowej. I to wszystko na odcinku 400 metrów. Konia z rzędem temu co potrafi tą sygnalizacje zsynchronizować i pozwoli przejechać na słynnej już elbląskiej zielonej fali.