UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie. W życiu bym nie kupiła tam mieszkania! I jeszcze budują tam osiedle domków gdzie juz O DZIWO polowe zarezerwowano :D ja dziękuje bardzo wydać prawie milion na tak lipny dostęp do centrum i tak beznadziejne połozenie przy ślepej ulicy z kośiolem i szkoła obok


Anuluj