UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po tym jak ukazały się artykuły na kilku portalach to inwestor nawet dziurę potrafił załatać. Szkoda, że tylko te największą. Czekamy na resztę. A swoją drogą czy investor wie, że większość pracowników podczas pracy jest pod wpływem alkoholu i spożywa ten alkohol w pracy? Może czas najwyższy się temu przyjrzeć bliżej?

Po sąsiedzku

Anuluj