UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po tym jak ukazały się artykuły na kilku portalach to inwestor nawet dziurę potrafił załatać. Szkoda, że tylko te największą. Czekamy na resztę. A swoją drogą czy investor wie, że większość pracowników podczas pracy jest pod wpływem alkoholu i spożywa ten alkohol w pracy? Może czas najwyższy się temu przyjrzeć bliżej?

Po sąsiedzku