Wybrany wątek opinii

@Obserwator architekt.. - To samo mówiłem o działkach, które miały pójść pod dewelopera na Chrobrego za Hospicjum, ale mnie tu ludzie zminusowali, tam jest bagno, bajora przez cały rok, a oni chcą domki budować.
(2020.01.08)
Pamietak jak o tych bagnach pisałeś... Ja akurat dałam łapke w góre ;)
(2020.01.09)
Prawda
Obserwator architekt.. (2020.01.10)
Powrót do komentarzy