Wybrany wątek opinii
@Obserwator architekt.. - To samo mówiłem o działkach, które miały pójść pod dewelopera na Chrobrego za Hospicjum, ale mnie tu ludzie zminusowali, tam jest bagno, bajora przez cały rok, a oni chcą domki budować.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Pamietak jak o tych bagnach pisałeś... Ja akurat dałam łapke w góre ;)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Prawda
Do moderacji
Odpowiedz
0
0