UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Następna bum budowlany czy spekulacyjna bańka która za chwile pęknie bo odsetki bankowe poszybują w górę. To tylko kwestia czasu i woda z zapadniętym chodnikiem na Sadowej straci na znaczeniu.
Następna bum budowlany czy spekulacyjna bańka która za chwile pęknie bo odsetki bankowe poszybują w górę. To tylko kwestia czasu i woda z zapadniętym chodnikiem na Sadowej straci na znaczeniu.