UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Następna bum budowlany czy spekulacyjna bańka która za chwile pęknie bo odsetki bankowe poszybują w górę. To tylko kwestia czasu i woda z zapadniętym chodnikiem na Sadowej straci na znaczeniu.


Anuluj