Wybrany wątek opinii
Po tym jak ukazały się artykuły na kilku portalach to inwestor nawet dziurę potrafił załatać. Szkoda, że tylko te największą. Czekamy na resztę. A swoją drogą czy investor wie, że większość pracowników podczas pracy jest pod wpływem alkoholu i spożywa ten alkohol w pracy? Może czas najwyższy się temu przyjrzeć bliżej?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
To prawda przechodzą przez płot naszych ogródków i zasuwają po alkohol notabene płoty też do naprawy.Czekamy na naprawę.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1