Wybrany wątek opinii
płacz się zacznie jak skończą i cała Sadowa będzie wjeźdzać i wyjeżdżać na Grunwaldzką, korki, korki, korki i korki
Do moderacji
Odpowiedz
32
4
Dokładnie. W życiu bym nie kupiła tam mieszkania! I jeszcze budują tam osiedle domków gdzie juz O DZIWO polowe zarezerwowano :D ja dziękuje bardzo wydać prawie milion na tak lipny dostęp do centrum i tak beznadziejne połozenie przy ślepej ulicy z kośiolem i szkoła obok
Do moderacji
Odpowiedz
1
6