UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja mieszkam w innej części miasta i mnie to nie obchodzi :)A nawet dobrze im tak na Sadowej, przynajmniej jest ciekawie.
Wujke
A ja mieszkam w innej części miasta i mnie to nie obchodzi :)A nawet dobrze im tak na Sadowej, przynajmniej jest ciekawie.
Wujke