A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@świadek zdarzenia jaki zaangażowany obronny i rycerski w swoich komentarzach heheh nie czytaj komantarzy jak sobie z hejtem nie radzisz
Może trochę grzeczniej co ?
To każdy ma teraz jej żałować bo jest nieodpowiedzialna. A jak by ktoś stracił życie przez własną głupotę to dalej byście jej bronili.
@A idz Pan w .... - Kiedy PKSem jechać będziesz, blacharz kase liczyć będzie mama mama : D
@Świadek zdarzenia - to niech uważa tępa dzidka
Ty sam jesteś może pusty nie znasz dziewczyny to nie obrażaj i nikomu się źle nie życzy i nie komentuj jak kogoś nie znasz
@Åšwiadek zdarzenia - idiota
A ja bym się cofnął na twoim miejscu do brzucha matki i modlił się żeby poronila. Bo każdemu taka sytuacja może się zdarzyć
Kolego nowsze samochody przy małych prędkościach gniatą się fest widać że golfem 2 lub passatem b3 jeździsz
Początek roku trochę pechowy. Samochód rzecz nabyta .A wszystkim hejterom życzę tego samego co ta dziewczyna doświadczyła .I przepowiadam wszystkim osobą hejtujacym że w ciągu roku będą mieli taka sytuację lub gorszą