UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To każdy ma teraz jej żałować bo jest nieodpowiedzialna. A jak by ktoś stracił życie przez własną głupotę to dalej byście jej bronili.
To każdy ma teraz jej żałować bo jest nieodpowiedzialna. A jak by ktoś stracił życie przez własną głupotę to dalej byście jej bronili.