Wybrany wątek opinii

Każdy kto jeździ z nadmierną prędkością to imbecyl. Szczerze to ani z niej żona ani normalna osoba. Szkoda że nie cierpi. Może choć mocny ból czegoś by ta pustą Babe nauczył
(2020.01.02)
Ty sam jesteś może pusty nie znasz dziewczyny to nie obrażaj i nikomu się źle nie życzy i nie komentuj jak kogoś nie znasz
Znajoma (2020.01.03)
Powrót do komentarzy