Wybrany wątek opinii
Każdy kto jeździ z nadmierną prędkością to imbecyl. Szczerze to ani z niej żona ani normalna osoba. Szkoda że nie cierpi. Może choć mocny ból czegoś by ta pustą Babe nauczył
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
Ty sam jesteś może pusty nie znasz dziewczyny to nie obrażaj i nikomu się źle nie życzy i nie komentuj jak kogoś nie znasz
Do moderacji
Odpowiedz
2
3