Wybrany wątek opinii

już taki jeden wieśniak skasował jette
(2020.01.02)
Chyba ty wsiunie
Świadek zdarzenia (2020.01.02)
Może trochę grzeczniej co ?
Nieoceniony (2020.01.02)
@Świadek zdarzenia - idiota
(2020.01.03)
Powrót do komentarzy