Wybrany wątek opinii
No proszę trafny komentarz gdzie młoda dziewczyna omal życia nie straciła.żałosne
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
I to życie prawie straciła przez to, że nawierzchnia była oblodzona i drogi są w takim stanie że szkoda słów
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
To każdy ma teraz jej żałować bo jest nieodpowiedzialna. A jak by ktoś stracił życie przez własną głupotę to dalej byście jej bronili.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1