Wybrany wątek opinii

No proszę trafny komentarz gdzie młoda dziewczyna omal życia nie straciła.żałosne
Świadek zdarzenia (2020.01.02)
I to życie prawie straciła przez to, że nawierzchnia była oblodzona i drogi są w takim stanie że szkoda słów
(2020.01.02)
To każdy ma teraz jej żałować bo jest nieodpowiedzialna. A jak by ktoś stracił życie przez własną głupotę to dalej byście jej bronili.
(2020.01.02)
Powrót do komentarzy