A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przynajmniej ma jakaÅ› opcje a nie jak Ty golf 3 lub passat
Sprzedam Renowke. Igła, mało jezdzona. Generalnie nie bita, raz tylko przyper... Tylko wsiasc i jechac... na lawecie.
Dozywotni zakaz prowadzenia wszelkich poja, dow dla typiary!
Nie wydaje mi siÄ™ Typie
Ma nauczke na cale zycie. Do samochodu juz nie wsiadzie.
Każdy kto jeździ z nadmierną prędkością to imbecyl. Szczerze to ani z niej żona ani normalna osoba. Szkoda że nie cierpi. Może choć mocny ból czegoś by ta pustą Babe nauczył
sam jestes imbecyl
K...a sami fachowcy, doradcy i mistrzowie kierownicy dorwali się do klawiatury. A kto z was jest za egzaminem weryfikujacym umiejętności jazdy samochodem. Tak raz na 5 lat, egzamin praktyczny i teoretyczny. I góra trzy podejścia. Nie zdajesz, nie jeździsz. Egzaminy oczywiście bezpłatne. No teraz to pominusujecie sobie...co? A dealerzy nowych szmelców to by tego nie przeżyli. Wszak nowy złom kupują często ludzie starsi z sowitymi emeryturami. A u nich z badaniami psychotechnicznymi byłoby słabo.
@Åšwiadek zdarzenia - Rzygasz na drogi i dziury wypala
Albo zajęta telefonem powinni od razu sprawdzać tel czy z niego korzystała podczas kierowania