Nastolatka uderzyła w drzewo

135
02.01.2020
Nastolatka uderzyła w drzewo
fot.Michał Skroboszewski
19-letnia kierująca renault może mówić o dużym szczęściu. Pod miejscowością Wilkowo, przed godz. 14, kobieta uderzyła w drzewo. Na szczęście nic jej się nie stało i całe zdarzenie zakończyło się mandatem karnym. Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu policjantów 19-latka jechała zbyt szybko i uderzyła w przydrożne drzewo. Na miejsce wezwano pogotowie, policję i straż pożarną. Mimo poważnych uszkodzeń auta, kobiecie na szczęście nic się nie stało. 19-latka została ukarana mandatem karnym. Na czas prac służb droga była zablokowana.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
skąd wiecie że za szybko może droga nie umie dostosować się do auta
(2020.01.02)
Dobrze, że nikomu nic się nie stało.
(2020.01.02)

info

33  
  3
Tą drogą można jechać ale 10 na godzinę
Jozin (2020.01.02)
Łagodny Pech i dobrze że bez niepotrzebnych problemów
jank (2020.01.02)

info

13  
  3
nie pierwsza i nie ostatnia sie rozbila w tym miejscu. .. minimum raz-dwa razy do roku sie tam ktos rozbija. ..
(2020.01.02)

info

16  
  4
A z ciebie nie będzie dobry mąż jak tak głupio komentujesz a nie znasz dziewczyny
(2020.01.02)
Mama, Mama, Mama ostrzegała będziesz na PKS z buta teraz poginała. .. ! A tak poważnie to Łojciec pewnie zły. ..
A idz Pan w .... (2020.01.02)
Chyba do Wikrowa albo Wiktorowa się spieszyła.
(2020.01.02)
lejcy nie umie trzymać więc niech siedzi w domu
(2020.01.02)
już taki jeden wieśniak skasował jette
(2020.01.02)