UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty sam jesteś może pusty nie znasz dziewczyny to nie obrażaj i nikomu się źle nie życzy i nie komentuj jak kogoś nie znasz
Znajoma
Ty sam jesteś może pusty nie znasz dziewczyny to nie obrażaj i nikomu się źle nie życzy i nie komentuj jak kogoś nie znasz
Znajoma