A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Rusek - "Osobą"pisze się "osobom", matołku.
Wczoraj wieczorem coś się na PGR WIKTOROWO działo, było pełno tam niebieskich światełek - straż pożarna, policja i chyba karetka. W tych popieprzonych wiochach stale się coś dzieje.
@Rusek - Ty masz chyba coÅ› nie tak pod deklem?
Policja powinna częściej przyjeżdżać do Wiktorowa i zobaczyć jak kierowcy z tej miejscowości zap. .. ją, kompletny brak poszanowania do przepisów. Panie komendancie czekamy cały czas na zrobienie z tym porządek!
@Świadek zdarzenia - ależ oczywiście to drzewo rozwinęło prędkość i na nią wjechało, bo to złe drzewo było
jak jest droga oblodzona, nie jedziemy z maksymalną dopuszczalną prędkością
Wspominano o złej nawierzchni, ale patrząc na te zdjęcia to droga nie jest fatalna i podejrzewam, że nie jedni taką chcieliby mieć na wsi (oczywiście wzorując się na zdjęciach)i dlatego jestem przekonany, że wina była po stronie tej młodej kobiety a raczej pewne to to, że jechała być może zbyt szybko do swoich umiejętności.
Szkoda tylko drzewa. ..
@rusłanka - Nawet nie wiesz jak mocno
@kogar - Ciesz się że jesteś wstanie moje wyrazy odczytać