UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Początek roku trochę pechowy. Samochód rzecz nabyta .A wszystkim hejterom życzę tego samego co ta dziewczyna doświadczyła .I przepowiadam wszystkim osobą hejtujacym że w ciągu roku będą mieli taka sytuację lub gorszą

Rusek

Anuluj