UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Początek roku trochę pechowy. Samochód rzecz nabyta .A wszystkim hejterom życzę tego samego co ta dziewczyna doświadczyła .I przepowiadam wszystkim osobą hejtujacym że w ciągu roku będą mieli taka sytuację lub gorszą
Rusek