UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Początek roku trochę pechowy. Samochód rzecz nabyta .A wszystkim hejterom życzę tego samego co ta dziewczyna doświadczyła .I przepowiadam wszystkim osobą hejtujacym że w ciągu roku będą mieli taka sytuację lub gorszą

Rusek