Wybrany wątek opinii
Początek roku trochę pechowy. Samochód rzecz nabyta .A wszystkim hejterom życzę tego samego co ta dziewczyna doświadczyła .I przepowiadam wszystkim osobą hejtujacym że w ciągu roku będą mieli taka sytuację lub gorszą
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@Rusek - "Osobą"pisze się "osobom", matołku.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Rusek - Ty masz chyba coś nie tak pod deklem?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@rusłanka - Nawet nie wiesz jak mocno
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@kogar - Ciesz się że jesteś wstanie moje wyrazy odczytać
Do moderacji
Odpowiedz
0
0