Wybrany wątek opinii

Początek roku trochę pechowy. Samochód rzecz nabyta .A wszystkim hejterom życzę tego samego co ta dziewczyna doświadczyła .I przepowiadam wszystkim osobą hejtujacym że w ciągu roku będą mieli taka sytuację lub gorszą
Rusek (2020.01.03)
@Rusek - "Osobą"pisze się "osobom", matołku.
kogar (2020.01.03)
@Rusek - Ty masz chyba coś nie tak pod deklem?
rusłanka (2020.01.03)
@rusłanka - Nawet nie wiesz jak mocno
Rusek (2020.01.03)
@kogar - Ciesz się że jesteś wstanie moje wyrazy odczytać
Rusek (2020.01.03)
Powrót do komentarzy