UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tysiace Elblazan wyleglo na ulice w protescie przeciwko reformom w polskim sadownictwie,brawo my Elblazanie patrz fotoreportarz.Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1

Anuluj