A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bylam w sądzie na stażu, to az cud ze sie tam dostalam, moze dlatego ze praca typowo: podaj przynies pozamiataj. Pol roku wystarczylo mi zeby zobaczyc co sie tam dzieje i jak rodzinkami wszyscy tam siedza. Juz nawet nie wazne czy mamusia sędziną jest wystarczy ze w biurze siedzi to i masz prace nawet po sredniej szkole.
'Za Tuska też się podpalali"- Bo PIS i PO niczym poza bajkami się nie różnią. To jedna styropianowa masa.
"Bylam w sądzie na stażu"- chciał(a)byś być, prawdę napisz.
I jeszcze należy odebrać sędziom i prokuratorom immunitety. A co najmniej je ograniczyć. Żeby odpowiadali przed prawem tak, jak wszyscy obywatele. Tego zabrakło na transparentach.
Z uwagi na zamieszczane wpisy trolli PiS uważam, że stosowna byłaby, jak przy tekstach reklamowych blokada dodawania opinii
@mm263 - "odebrać sędziom i prokuratorom immunitety"Podobnie jak szalejącym samochodami politykom PIS
Obejrzałam fotki. o chcecie wmówić ludziom, że było "co najmniej kilkuset uczestników"? Aha. .. chyba tylko lemingi uwierzą, bo chcą.
@berol - To są osoby, które pamiętają jak wygląda brak wolności. .
@PrzeciwkoKaście - Lemingi to tacy jak TY!
PO ppdobno rządzilo tyle lat. Mozesz mi wymienic co zrobilo dla kraju? Bylem wtedy dzieckiem i nie interesowalam sie polityka.