UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miałem nadzieję, że kasta ma więcej honoru a oni potrafią tylko brać polskie społeczeństwo za zakładnika.
Miałem nadzieję, że kasta ma więcej honoru a oni potrafią tylko brać polskie społeczeństwo za zakładnika.